Obtížnost serveru

Uselesspepca

Člen
Zpráv
5
Bodů
42
Servery
ms14.hicoria.cloud:24365
Zdravím, z ničeho nic jsem zjistil že obtížnost na serveru nefunguje jak má. Obtížnost máme na hard, ale v netheru a endu je to na normal. Server jsem měl celou dobu na spigot, vyzkoušel jsem všechno, paper, spigot, crafbukkit, všechny tyhle "mody" mají prostě nether a end na normal. ALE, ve chvíli kdy to reinstaluju na Vanillu, tak je sice nether a end na hard, ale nether a end je resetnuty. Nejsem si jistý ale myslím že to začalo potom co vyšlo 1.16.5. jenže i když to reinstaluji na menší verze tak problém stále přetrvává. Jediný plugin který máme je oneplayersleep. Nevidím to asi jinak než to dát na opravdu vanillu a v netheru a endu stavět znovu.

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
457
Bodů
509
Místo
<user.locatiom.name>
Servery
<player.server.ip>
tom.goodcraft.cz

Dejv1s

Technik / Developer
Zpráv
50
Bodů
107
Místo
Tajemství
Servery
mc.Atherix.eu
Dobrý večer, pokud jste zkusil reinstalovat server a prohlídly jste si log, nejspíše se budete muset obrátit na podporu.

W

Whitehouse

Návštěvník
Dobrý večer, jakým způsobem zjišťujete, že v netheru a endu není obtížnost hard? Nemůže se jednat pouze o vizuální chybu, ikdyž ve skutečnosti tam obtížnost hard je?

Uselesspepca

Člen
Zpráv
5
Bodů
42
Servery
Dobrý večer, jakým způsobem zjišťujete, že v netheru a endu není obtížnost hard? Nemůže se jednat pouze o vizuální chybu, ikdyž ve skutečnosti tam obtížnost hard je?
Dobrý večer. Zjišťuji to tak že v overworldu je hard, projdu portalem jak do netheru a endu, odpojim se, znovu připojím a je to na normal. Na tento problém jsme přišly potom co se v naší enderman farmě spawnovalo třeba tak 6 endermanů. Za tu dobu co jsem to zjistil jsem vyzkoušel asi snad vše. Ale stejně pokáždé dojdu do netheru nebo endu, odpojím se, znovu připojím, tudíž se mi aktualizuje ukazatel obtížnosti, a mobky prostě zredukovaný. přikládám foto.

Přílohy

• sadfsaf.png
    sadfsaf.png
    411,9 KB · Zobrazení: 7

jakubcze_

Absolvoval Akademii EpiPlay.tk
Zpráv
1 117
Bodů
1 235
Servery
mc.basemc.eu - PemprsSpigot nejnovější
Když jste u ender trapky stojíte jak daleko od nich? Pokud stojíte na platformě, kde se maji spawnovat ma to na to vliv, i kdyz mate creative, musíte stát nějakou vzdálenost od nich.

Uselesspepca

Člen
Zpráv
5
Bodů
42
Servery
Když jste u ender trapky stojíte jak daleko od nich? Pokud stojíte na platformě, kde se maji spawnovat ma to na to vliv, i kdyz mate creative, musíte stát nějakou vzdálenost od nich.
Je úplně jedno kde stojím, jak daleko nebo jestli v creativu či survivalu. Je jedno jestli je to dole na farmě, nebo nahoře na platformě, nebo jestli jsem na ostrově s drakem. Prostě endermani jak kdyby neexistovali. :)