Plugin - generátor profilů

MtueanhM_Topcraft

Vlastník: Topcraft CZSK | Milovník VHD
Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
/už nemám server hostovaný u Hicorie, ale měl jsem jej hostován krásné 2 roky/
Dobrý den,

Měl bych dotaz, zda někdo nezná free plugin nebo skript (nebo zda by nebyl za nižší částku ochoten jej vytvořit), pomocí něhož by bylo možné vytvořit na serveru falešné profily tak, abych na nich mohl testovat různá nastavení. Vygenerovaný profil by se měl ukazovat online (žádný client by nemusel být spuštěn). V lepším případě by bylo možné se na ten profil přepnout a ovládat jej (chvíli bych ovládal z klávesnice a chatu ne MtueanhM_CSCWA, ale některý z těch testovacích profilů).

Jde to sice řešit warez launcherem, nicméně než se mi spustí Mc apod., zbytečně by se mi tím zatěžoval PC....

S pozdravem
Matyáš Pilz / MtueanhM_CSCWA

/EDIT:
Plugin či skript by měl fungovat na Spigotu na verzi 1.12.2 a měl by fungovat v kombinaci s Essentials, Luckperms a AuthMe. V případě Authme jsme ochotni přistoupit na náhradu tohoto pluginu lepším pluginem zdarma, který by buď generátor zahrnoval, nebo s ním spolupracoval.

The_ManCZ

Člen
Zpráv
6
Bodů
47
Servery
2b2t.org
Zdravím,
to opravdu neznám, ale dokážu Vám ho "napsat" (naprogramovat) na nějakou slušnou částku, na které by jsme se domluvili dále také bych potřeboval vědět podrobnější věci než to co jste napsal.

Jestliže máte zájem, tak mi odepište.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Zájem bych měl, záleželo by však na částce. Nejsem výdělečně činný.
Jak by plugin /skript fungoval?
Dejme tomu, že by se plugin jmenoval VirtualPlayerCreatorManager (VPCM), základní příkaz by byl /vpcm.
1) Pomocí určitého příkazu by se vygenerovalo množství nicků. Pro tvorbu by se napsal začátek nicku, a zbytek by se dogeneroval.
Např.:
Kód:
/vpcm create %pocet% %zacatek%
2) Nick by se vygeneroval ve znění např.: Vojacek_200815_08
Vojacek_ = začátek
200815 = datum vygenerování ve formátu RR MM DD (dohromady)
_ = automaticky by bylo dáno za datum
08 = pořadí v generovaném množství (maximum = 99 falešných profilů po jednom generování)
3) Proběhla by kontrola, zda už takový nick neexistuje. Pokud ano, zkusil by plugin o číslo vyšší... pokud by to mělo přesáhnout 99, zbytek by se nedogeneroval (resp. na tom mi nezáleží, co by se pak stalo, pouze je důležité, aby to nepřepsalo stávající nicky)
4) Vygenerovaly by se tyto nicky a automaticky by se zapsaly do LuckPerms + ideálně i registračního pluginu + do dalších pluginů, které s nicky pracují
------------------------------
/vpcm make %nick%Vytvořil by nick přesně dle zadání, zkontroloval by, zda takový nick už není registrován
/vpcm delete %nick%Vymazal by nick
/vpcm delmore %nick_1% %nick_2%Vymazal by nicky v rozpětí (např. studna200815_03 až studna200815_09)
Fungovalo by i pro nicky generované či vytvořené jiné dny a jiným autorem
/vpcm deldate %datum%Vymazal by všechny nicky vygenerované určité datum
/vpcm deldateautor %datum% %autor%Vymazal by všechny nicky vygenerované určité datum určitou osobou
/vpcm delautor %autor%Vymazal by všechny nicky vygenerované určitou osobou
/vpcm use %nick%Uživatel by se přepnul na uvedený profil (včetně permissí, inventáře apod.)
/vpcm command %command%Uživatel by vykonal příkaz za sebe (využití v případě, že je uživatel přepnut na jiný profil) - např.:
/vpcm command /vpcm use studna200815_14
/vpcm useother %user% %nick%Uživatel by přepnul jiného uživatele na uvedený profil (včetně permissí, inventáře apod.).
Nebráním se sloučení pod /vpcm use
/vpcm selfuseUživatel by se přepnul na sebe (včetně permissí, inventáře apod.)
/vpcm otherself %user%Uživatel by přepnul jiného uživatele na jeho profil (včetně permissí, inventáře apod.)
/vpcm seton %nick_1% %nick_2%Uživatel by přihlásil profily z rozsahu na server
/vpcm setoff %nick_1% %nick_2%Uživatel by odhlásil profily z rozsahu na server
/vpcm applyall %nick% %true/false%True = při udělení trestu by se trest automaticky udělil na všechny profily daného autora (spolupráce s trestacím pluginem)
/vpcm applyauthor %nick% %true/false%True = při udělení trestu by se trest automaticky udělil i autorovi (spolupráce s trestacím pluginem)
/vpcm viewall %page%Zobrazil by všechny profily s uvedením data vytvoření a autora
/vpcm viewauthor %author% %page%Zobrazil by všechny profily autora s uvedením data vytvoření
/vpcm viewdate %datum% %page%Zobrazil by uvedeného data vytvoření s uvedením autora
/vpcm viewauthordate %datum% %author% %page%Zobrazil by všechny profily uvedeného data vytvoření a autora
Přehled příkazů není definitivní, slouží k plnému výčtu funkcí. Plugin by měl si sám ukládat vygenerované profily, a to včetně následujících údajů:
- datum generování, autor
Inventář apod. by bylo uloženo v pluginech, v nichž je to uloženo u hráčů (uživatelů)

Otázka použití jednotlivých funkcí a jejich náročnosti pro tvůrce je otevřena pro jednání před samotnou tvorbou.

/EDIT:
Ocenil bych, kdyby byl plugin na SpigotMC. U pluginu nevyžaduji nápovědu, nicméně se jí nebráním. Nápověda v anglickém jazyce by byla postačující, měla-li by být nápověda součástí.

/EDIT 2:
Doplněny příkazy - tyto funkce výhodou (ne nutností), tyto funkce nutností

Poslední změna:

The_ManCZ

Člen
Zpráv
6
Bodů
47
Servery
2b2t.org
Dobrý den,
samozřejmě, domluvili by jsme se na přesné specifikaci, kterou by jste chtěl.

Beru, ale 50% předem z důvodu bezpečnostních opatření.

Navrhněte částku a typ platby, kterou podporujete.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Cenám v této oblasti nerozumím.
Navrhuji 150,- bankovním převodem.

The_ManCZ

Člen
Zpráv
6
Bodů
47
Servery
2b2t.org
Dobrý den,

můžete PaySafeCard či SMS?

Děkuju za pochopení.

Poslední změna:

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
PaySafeCard by bylo možné.

The_ManCZ

Člen
Zpráv
6
Bodů
47
Servery
2b2t.org
Dobrý den,
tak mi napište, prosím, přesnou specifikaci co bude potřebovat a jak by měl plugin vypadat.

Poté se domluvíme na přesnější částce a také na typu platby, jestli Paysafecard, či SMS.

Děkuju za pochopení.

Hexy2004

VIP
VIP
Zpráv
295
Bodů
454
Místo
p.getLocation();
Servery
p.getServer();
Dobrý den,
tak mi napište, prosím, přesnou specifikaci co bude potřebovat a jak by měl plugin vypadat.

Poté se domluvíme na přesnější částce a také na typu platby, jestli Paysafecard, či SMS.

Děkuju za pochopení.

Promiňte, že se do tohohle hrabu, ale nahoře Vám dokumentace nestačila od @MtueanhM_Topcraft?

Zájem bych měl, záleželo by však na částce. Nejsem výdělečně činný.
Jak by plugin /skript fungoval?
Dejme tomu, že by se plugin jmenoval VirtualPlayerCreatorManager (VPCM), základní příkaz by byl /vpcm.
1) Pomocí určitého příkazu by se vygenerovalo množství nicků. Pro tvorbu by se napsal začátek nicku, a zbytek by se dogeneroval.
Např.:
Kód:
/vpcm create %pocet% %zacatek%
2) Nick by se vygeneroval ve znění např.: Vojacek_200815_08
Vojacek_ = začátek
200815 = datum vygenerování ve formátu RR MM DD (dohromady)
_ = automaticky by bylo dáno za datum
08 = pořadí v generovaném množství (maximum = 99 falešných profilů po jednom generování)
3) Proběhla by kontrola, zda už takový nick neexistuje. Pokud ano, zkusil by plugin o číslo vyšší... pokud by to mělo přesáhnout 99, zbytek by se nedogeneroval (resp. na tom mi nezáleží, co by se pak stalo, pouze je důležité, aby to nepřepsalo stávající nicky)
4) Vygenerovaly by se tyto nicky a automaticky by se zapsaly do LuckPerms + ideálně i registračního pluginu + do dalších pluginů, které s nicky pracují
------------------------------
/vpcm make %nick%Vytvořil by nick přesně dle zadání, zkontroloval by, zda takový nick už není registrován
/vpcm delmore %nick_1% %nick_2%Vymazal by nicky v rozpětí (např. studna200815_03 až studna200815_09)
/vpcm deldateautor %datum% %autor%Vymazal by všechny nicky vygenerované určité datum určitou osobou
/vpcm use %nick%Uživatel by se přepnul na uvedený profil (včetně permissí, inventáře apod.)
/vpcm command %command%Uživatel by vykonal příkaz za sebe (využití v případě, že je uživatel přepnut na jiný profil) - např.:
/vpcm useother %user% %nick%Uživatel by přepnul jiného uživatele na uvedený profil (včetně permissí, inventáře apod.).
Nebráním se sloučení pod /vpcm use
/vpcm otherself %user%Uživatel by přepnul jiného uživatele na jeho profil (včetně permissí, inventáře apod.)
/vpcm seton %nick_1% %nick_2%Uživatel by přihlásil profily z rozsahu na server
/vpcm setoff %nick_1% %nick_2%Uživatel by odhlásil profily z rozsahu na server
Přehled příkazů není definitivní, slouží k plnému výčtu funkcí. Plugin by měl si sám ukládat vygenerované profily, a to včetně následujících údajů:
- datum generování, autor
Inventář apod. by bylo uloženo v pluginech, v nichž je to uloženo u hráčů (uživatelů)

Otázka použití jednotlivých funkcí a jejich náročnosti pro tvůrce je otevřena pro jednání před samotnou tvorbou.

/EDIT:
Ocenil bych, kdyby byl plugin na SpigotMC. U pluginu nevyžaduji nápovědu, nicméně se jí nebráním. Nápověda v anglickém jazyce by byla postačující, měla-li by být nápověda součástí.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Rád bych ještě doplnil, co by mělo být umožněno configem:
Kód:
enable=true     #Zda je plugin aktivní
limit-virtual-profiles=0     #Limit počtu vytvořených profilů; 0 = neomezeno
limit-per-author-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora; 0 = neomezeno
limit-per-author-day-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora a den; 0 = neomezeno
limit-per-day-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na den; 0 = neomezeno
limit-online-profiles=0    #Limit počtu profilů online; 0 = neomezeno
limit-online-per-author-profiles=0    #Limit počtu profilů na uživatele online; 0 = neomezeno
profile-rejoin-active=false    #Zda po rejoinu do hry u osoby, která při odpojení ovládala jiný profil, bude zároveň připojena na ovládaný profil
(v opačném případě by se připojila a měla by pravomoce sebe)
limit-view-page=6

Permisse by se měly nazývat stejně, jako příkazy.
Navíc by měly být následující:
Kód:
vpcm.limit.author.0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora; 0 = neomezeno
vpcm.limit.authorday.0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora a den; 0 = neomezeno
vpcm.onlinelimit.author.0    #Limit počtu profilů na uživatele online; 0 = neomezeno
Všechny tyto permisse mají přednost před nastavením configu

/EDIT:
Účelem takovéhoto zavedení permissí je, aby bylo možné dát i hráčům např. pravomoc na vícero profilů (což se může hodit např. pokud se mají teleportovat, aby někomu pomohli, a je riziko tp-killu, aby nepřišli o věci).

/EDIT 2:
Doplněny permisse

Poslední změna:
Zpráv
214
Bodů
379
Místo
Brno
Dobrý den,
ještě je zde alternativa si stáhnout mobilní aplikaci např. ChatCraft a na té testovat, je možné přes tuto aplikaci psát, hýbat se, klikat na věci v inventáři apod.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Dobrý den,
ještě je zde alternativa si stáhnout mobilní aplikaci např. ChatCraft a na té testovat, je možné přes tuto aplikaci psát, hýbat se, klikat na věci v inventáři apod.

Děkuji, bohužel mi takové řešení nepomůže, protože používám Blackberry 9900, a ten má svůj specifický OS. Nicméně, i tak bych upřednostnil řešení přímo na serveru, ovládané přes PC.

Saliven

Idk
Zpráv
253
Bodů
364
Místo
localhost
OK, nechci nic říkat, ale 150kč za takový plugin? Sorry, ale to mi přijde jako výsměch. @The_ManCZ pokud nechceš zbytečně ztrácet čas pro pár "drobných" s celkem náročným pluginem, tak by jsem ti doporučil zvednout cenu alespoň o pár stovek.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
OK, nechci nic říkat, ale 150kč za takový plugin? Sorry, ale to mi přijde jako výsměch. @The_ManCZ pokud nechceš zbytečně ztrácet čas pro pár "drobných" s celkem náročným pluginem, tak by jsem ti doporučil zvednout cenu alespoň o pár stovek.
Co by na tom měl být výsměch? Vůbec tvé tvrzení nechápu z hlediska principu.
1) cena bude dohodou,
2) jak jsem psal, nemám úplně přehled o cenách pluginů,
3) nemohu si dovolit vysokou částku za plugin

Další věcí je pak ten plugin otestovat, zjistit, zda se nedá obejít apod., a to bývá obvykle na tom, kdo si tvorbu pluginu zadává, nejinak je tomu u nás.

Saliven

Idk
Zpráv
253
Bodů
364
Místo
localhost
Co by na tom měl být výsměch? Vůbec tvé tvrzení nechápu z hlediska principu.
1) cena bude dohodou,
2) jak jsem psal, nemám úplně přehled o cenách pluginů,
3) nemohu si dovolit vysokou částku za plugin
1) To nemění nic na tom že cena je hodně nízká na to jak obsáhlý ten plugin má být
2) Super, a proč si to nezjistíš, od čeho je google?
3) TAK PROČ SI TO NECHÁVÁŠ DĚLAT? Už hodně lidí ti tu psalo ruzné alternativy.

Další věcí je pak ten plugin otestovat, zjistit, zda se nedá obejít apod., a to bývá obvykle na tom, kdo si tvorbu pluginu zadává, nejinak je tomu u nás.
c5vom6rssy551.png
Who asked?

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
1) To nemění nic na tom že cena je hodně nízká na to jak obsáhlý ten plugin má být
2) Super, a proč si to nezjistíš, od čeho je google?
3) TAK PROČ SI TO NECHÁVÁŠ DĚLAT? Už hodně lidí ti tu psalo ruzné alternativy.

c5vom6rssy551.png
Who asked?

1) Návrhová cena se může i výrazně lišit od konečné ceny, vše záleží na vývoji stuace apod.; v tomto případě si dovolím odkazovat např. na Tunel Blanka, známý případ, kde došlo k výrazným změnám...
2) Kdyby k tomuto stačil Google, tak už jsem ho dávno použil.
3) Jenže ta alternativa (vidím zde jedinou) není pro mne použitelná, a navíc by neřešila celou záležitost.

Nechci to s tebou dále probírat, přijde mi, že se zde snažíš zvýšit si (již tak vysoké) sebevědomí a rozrýpat poklidnou situaci. Nemám zapotřebí si na takovém člověku ničit nervy a ztrácet jím energii a čas.

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Nechal jsem si to celé proležet hlavou, a přehodnotil jsem situaci. Nový návrhový stav:
Cena: 300 až 450 kč (nákup pokud možno přes SpigotMC)

Není potřeba, aby plugin dokázal generovat nicky. Celý nick by zadal uživatel. Při generování virtuálního hráče / profilu by uživatel zadal celý nick. Zároveň by plugin ukládal informace u každého takového nicku o datu vytvoření a tvůrci.

/vpcm use %nick% %user%Uživatel by se přepnul na uvedený profil (včetně permissí, inventáře apod.)
Nově by měl umožnit jakékoliv použití
/vpcm seton %nick%Uživatel by připojil profil na server
/vpcm setoff %nick%Uživatel by odpojil profil ze serveru
/vpcm viewall %page%Zobrazil by všechny profily s uvedením data vytvoření a autora
/vpcm viewauthor %author% %page%Zobrazil by všechny profily autora s uvedením data vytvoření
/vpcm viewdate %datum% %page%Zobrazil by uvedeného data vytvoření s uvedením autora
/vpcm viewauthordate %datum% %author% %page%Zobrazil by všechny profily uvedeného data vytvoření a autora

Kód:
vpcm.limit.author.0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora; 0 = neomezeno
vpcm.limit.authorday.0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora a den; 0 = neomezeno
vpcm.onlinelimit.author.0    #Limit počtu profilů na uživatele online; 0 = neomezeno
vpcm                        #Základní pravomoc, aby uživatel mohl používat plugin

================
Jednotlivé příkazy nebudou mít vlastní permisse. Předpokládá se, že plugin budou moci používat jen ty osoby, u kterých nehrozí zneužití (zodpovědnost je na vlastníkovi serveru)

Kód:
enable=true     #Zda je plugin aktivní
limit-virtual-profiles=0     #Limit počtu vytvořených profilů; 0 = neomezeno
limit-per-author-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora; 0 = neomezeno
limit-per-author-day-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na autora a den; 0 = neomezeno
limit-per-day-profiles=0    #Limit počtu vytvořených profilů na den; 0 = neomezeno
limit-online-profiles=0    #Limit počtu profilů online; 0 = neomezeno
limit-online-per-author-profiles=0    #Limit počtu profilů na uživatele online; 0 = neomezeno
profile-rejoin-active=false    #Zda po rejoinu do hry u osoby, která při odpojení ovládala jiný profil, bude zároveň připojena na ovládaný profil
(v opačném případě by se připojila a měla by pravomoce sebe)
limit-view-page=6    #Počet zobrazených profilů na stránku při /vpcm view....

Na dalších vlastnostech a případné modifikaci konkrétních požadovaných funkcí, stejně jako ceně, se ještě dohodneme.
Požadovaná verze serveru, se kterou by měl být plugin kompatibilní, PaperSpigot 1.16.1, a očekává se aktualizace pluginu pro kompatibilitu i s novějšími verzemi.

jakubcze_

Absolvoval Akademii EpiPlay.tk
Zpráv
1 117
Bodů
1 235
Servery
mc.basemc.eu - PemprsSpigot nejnovější
Nejsem žádný programátor, ale za tento plugin by si brali tak 1200-1500 Kč a možná i více. Chápu, že nejste výdělečně činný, ale holt pluginy nejsou levnou záležitostí.

Yoshino

Stará garda
Zpráv
190
Bodů
434
Za 50€ som si ochotny nainstalovat Javu, za dalsich 120€ budem ochotny to mozno naprogramovat, jedna sa o pomerne komplexny plugin a na zaklade poziadavok, ktore tu boli napisane, si myslim, ze cena 170€ je pomerne primerana.

Najlepsou a najlacnejsou alternativou je aj tak si zapnut ten druhy Minecraft a pouzivat ten.

//Edit: Trosku som prehodnotil este tie ceny.

Poslední změna:

MtueanhM_Topcraft

Zpráv
106
Bodů
254
Místo
Praha
Servery
Nejsem žádný programátor, ale za tento plugin by si brali tak 1200-1500 Kč a možná i více. Chápu, že nejste výdělečně činný, ale holt pluginy nejsou levnou záležitostí.
Za 50€ som si ochotny nainstalovat Javu, za dalsich 120€ budem ochotny to mozno naprogramovat, jedna sa o pomerne komplexny plugin a na zaklade poziadavok, ktore tu boli napisane, si myslim, ze cena 170€ je pomerne primerana.

Najlepsou a najlacnejsou alternativou je aj tak si zapnut ten druhy Minecraft a pouzivat ten.

//Edit: Trosku som prehodnotil este tie ceny.
Chápu, fakt jsem nečekal, že takový plugin bude natolik náročný na tvorbu... na druhou stranu, pokud chci jen otestovat několik věcí na serveru, tak není zrovna vhodné mít na to spuštěné třeba 3-4 Mc clienty...

Ještě mne napadá - neznáte Mc client, ve kterém bude možné si změnit nick, a bude mi bezproblémově fungovat, když to spustím přes origo launcher? Požadavkem je, aby client fungoval na alespoň nějakou verzi z rozsahu 1.16 až 1.16.4