Plugin mmocore

Gaspr_

Veterán
Zpráv
27
Bodů
117
Servery
ms35.hicoria.com:35085, ms22.hicoria.com:26165, ms28.hicoria.cloud:34315
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo neumí udělat v pluginu mmocore to, že když se připojí hráč tak se mu otevře GUI menu kde si vybere classu. Pro tyto classy je potřeba class point. Ten bohužel hráči nedostanou na začátku, proto si nemohou vybrat classu. Chtěl bych tedy, aby si hráč po připojení vybral classu, aniž by se mu musel dát classpoint. Na jejich discordu, jsem se ptal a bylo mi zděleno, že si na toto musím naprogramovat script. Všem co mi tu odpoví k věci děkuji.

Hopik10

Profesionál
Zpráv
1 252
Bodů
1 183
Servery
p.getServer().getLocation().getWorld();
Dodejte důkaz že plugin máte zakoupen, až to bude kontaktujte mě PM mohu vám na to udělat plugin

Mike8748

VIP
VIP
Zpráv
160
Bodů
329
pokud používáš AuthmeReloaded, tak tam si můžeš v commands.yml nastavit příkaz co se vykoná při prvním přípojení hráče a tam dát příkaz co hráči dá ten classpoint

Gaspr_

Veterán
Zpráv
27
Bodů
117
Servery
Děkuji
pokud používáš AuthmeReloaded, tak tam si můžeš v commands.yml nastavit příkaz co se vykoná při prvním přípojení hráče a tam dát příkaz co hráči dá ten classpoint
Děkuji za odpověď vyzkouším :)

Gaspr_

Veterán
Zpráv
27
Bodů
117
Servery
Classpoint to přidalo, ale bohužel /class mi to neotevře. Jinak díky.