Potrebujem pomoc

seadlnej

Člen
Zpráv
3
Bodů
27
Servery
MC Ultimate: 89.203.250.91, TS3: ts3.hicoria.cz:28567.
Dobry den chcel by som sa opytat ako sa mam spravne pripojit na mysql database. uz som to skusal podla navodu (vytvorit uzivatela na mc ultime) podla navodu: https://wiki.hicoria.com/knowledge-base/minecraft-ultimate-mysql/ (localhost) web mi vypise: "Mysql server has gone away". Ked vytovirm miesto pristupu adminer(mysql.hicoria.com) tak sa dostanem na mysql database ale plugin permissionsex mi vypise: Please enable access to connect to mysql databse.
 

jirkaCraft

Elita
Zpráv
235
Bodů
269
Servery
ms47.hicoria.cloud:30665
Dobrý den vyplňte si políčko servery podle pravidla č.14. Políčko naleznete zde. https://forum.hicoria.com/index.php?account/account-details
14. Identifikace
Pokud požádáte o pomoc, musíte mít vyplněné políčko "Servery" v položce Vašeho profilu pod "Osobní údaje". Musíte zde uvést všechny servery, které vlastníte, pokud k němu někdy budete potřebovat support. Není nutné uvádět servery, ke kterým nebude potřeba support. V případě změny serveru, zakoupení nového serveru či odstranění serveru jste povinni tuto změnu na profilu upravit. Toto pravidlo neplatí pro následující sekce: "Offtopic", "Webhosting a webové aplikace", "Návody" a "Forum". V některých případech můžeme požadovat důkaz o vlastnictví serveru. V případě, že IP neuvedete, nebo uvedete nesmysl, nebude Vám poskytnuta podpora. Podporu obdrží pouze servery hostované na hostingu Hicoria Hosting s.r.o.
+ tento topic je ve špatné sekci.
 
Top