Problém so štartom

Zpráv
8
Bodů
42
Servery
ms37.hicoria.cloud:56780
Zdravím,

menil som verziu servera z papermc 1.17.1 na 1.17.1 purpur, a server nejde zapnúť. Nakoľko zálohy sú úplne k ničomu, keďže sa mi vytvárajú náhodne a nemám potrebnu zalohu tak som server nereinštaloval a nenahral zalohu, ale som súbor purpur nahral do hlavnej zložky vo ftp, zapol server a nič sa nedeje. Snáď by vedel niekto pomôcť :D...

Ďakujem predom za všetky odpovede. :D

Poslední změna:
Zpráv
8
Bodů
42
Servery
Dolož log prosímťa
Server ani nepíše do logov/konzole že by sa štartoval, proste nič a nechcem dokladať staršie logy kedže su tam ip adresy atd atdd.. :D..
Plus je ten log iba "spam", kedže som vtedy akurat generoval mapu... A do ticketov už nebudem žiadať, keďže podpora je neochotná pomôcť :D

KilledByDarkmay

DarkmayGOD, i'm doing it for fun.
Zpráv
47
Bodů
107
Místo
Czech Republic
Servery
www.legendymc.eu
už ho mám zapnutý, očividne mi ho zapol niekto z podpory alebo nvm, ale do ticketov nepíšem keďže som na tom serveri "spolumajitel" a hned mi uzavreli ticket kedže nemam priradene servery na hicoria ucte.
Dobrý den,

Pokud nemáte správu ke hernímu serveru, nemůžete si žádat o serverovou podporou.
Ať si tam prosím napíše vlastník.

Pokud chcete pomoci zde od komunity, dejte sem prosím nějaký log, děkuji.

Zpráv
8
Bodů
42
Servery
Dobrý den,

Pokud nemáte správu ke hernímu serveru, nemůžete si žádat o serverovou podporou.
Ať si tam prosím napíše vlastník.

Pokud chcete pomoci zde od komunity, dejte sem prosím nějaký log, děkuji.
Jaj vlastne, takže keď majiteľ robí aj niečo iné okrem sedenia pri pc, a ja mám prístup do konzole a všetkého tak automaticky strácam nárok na podporu? Super no, tak to teda rovno prejdem ku inému hostingu... Pôvodne som chcel napísať *ochotnej* podpore hicorie, ale ja si nezaslúžim takú poctu...

KilledByDarkmay

DarkmayGOD, i'm doing it for fun.
Zpráv
47
Bodů
107
Místo
Czech Republic
Servery
www.legendymc.eu
Jaj vlastne, takže keď majiteľ robí aj niečo iné okrem sedenia pri pc, a ja mám prístup do konzole a všetkého tak automaticky strácam nárok na podporu? Super no, tak to teda rovno prejdem ku inému hostingu.
Dobrý den,

Špatně jsme se pochopili,
Pokud mate přístup / nárok od majitele ke přístupu ke hernímu serveru, tak samozřejmě, že máte nárok na podporu. Pokud chcete debatovat s ticketovou podporou ohledně problému, bez přístupu ke dodatku serveru (Konzole, FTP klient (údaje) atd. tak to pro daného člověka v podpoře, nemusí být ideální řešení. Pokud nemate pristup ke dodatkům, tak se zeptejte zde na fórum. Ale bude lepší když vlastník si to napíše sám, jak kvůli podpoře, tak kvůli Vám.

Pokud majitel na to nemá čas, tak proč si server dělá? Aby se o to staral ten druhej? Nechápu tyhle lidi, pak ty servery dopadají tak, že se prodávají.

Pokud, Vám Hicoria hosting nevyhovuje, máte právo přestoupit na jiný herní hosting.

Rád bych Vám pomohl jestli to nemáte dořešený, pokud ano, uzavřete tohle téma. A označte ho jako Vyřešené.
Pokud ne, tak mi sem prosím doložte seznam pluginů na serveru. (Stačí mi screenshot)