Oznámení Sleva 15 % na VPS k mezinárodnímu dni pošty

Status
Zamknuto

Heroify

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
1 238
Bodů
1 173
Servery
mc.DarkMC.eu
Vážení zákazníci,

poštu dnes většina z nás využívá maximálně na výběr balíků (když vám jej zrovna nenechají na pobočce a obeznámí vás jen lístečkem), avšak dříve se používala jako hlavní komunikační prostředek. Vše v této době přechází do online prostoru a to včetně komunikace. V dnešní době máme spoustu komunikačních kanálů, které můžeme využívat. Některé z nich si můžete nainstalovat i na VPS.

Jedním z nich je například TeamSpeak. Program sloužící ke komunikaci více osob v reálném čase, jako byste seděli vedle sebe. Můžete si pomocí něj povídat, psát, nebo dokonce sdílet soubory.


4ZD17jHm.png
Dalším případem užití může být emailový server. Spolu s webovým serverem si můžete nachystat jednoduchou emailovou aplikaci. Nemusíte ale využívat pouze email, naopak to můžete zkombinovat s vlastními službami. Webový server můžete využít i k tvorbě vlastní aplikace - nejjednodušší variantou bude standardní web, kam si můžete vložit svůj blog.
Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod na instalaci a konfiguraci webserveru. Naleznete jej právě ZDE

To je ale opravdu jen výtah možností, které na VPS můžete využívat! Tak neváhejte a využijte naší 15% slevy na všechna VPS. Tato akce je platná do úterý 12. 10. 2021 včetně. Sleva se vztahuje na nové servery.

Myslíte si, že tu pošta s námi bude stále, nebo ji nahradí plně digitalizovaná forma komunikace?

S pozdravem
Hicoria Hosting Tým
 
Status
Zamknuto
Top