TeamSpeak3 Server Role

René

Veterán
Zpráv
49
Bodů
142
Servery
Môj server cs1.hicoria.cloud:48135
Dobrý deň, Mám chcel by som urobiť na TeamSpeak3 Serveru role Hl.Helper, El.Helper, Helper, Zk.Helper a taktiež aj Hl.Builder, El.Builder, Builder, Zk.Builder a chcem aby Hl.Builder, El.Builder, Hl.Helper, El.Helper aby Hl.Helper a El.Helper mohli nahadzovať role Helper a Zk.Helper a Hl.Builder, El.Builder mohol nahazdovať Builder a Zk.Builder.(upraveno)

Viete mi poradiť ako by som to nastavil

Zpráv
637
Bodů
629
Napiš dm, domluvíme se na ceně :D
Za toto si snad ani nemůžeš nechat zaplatit. ‍ :rolleyes:

Viete mi poradiť ako by som to nastavil
Jednoduše jdi do nastavení tska a zapni si Advanced permissions system:
1629464772070.png
Pak si skoč do práv na serveru, otevři si groupku třeba Hl. Helper a ve vyhledávání si najdi add.
1629464899062.png
Mělo by ti to najít dvě permisse:
i_group_member_add_power - Jak velkou pravomoc má groupka na nahazování ostatních rolí
i_group_needed_member_add_power - Jak velkou pravomoc potřebují jiné groupky, aby ji mohli nahodit

Úplně stejně to funguje u permissi i_group_member_remove_power a i_group_needed_member_remove_power, které určují práva na odebírání groupek.

Snad si to pochopil, kdyby ne, tak napiš. ;)

Hexy2004

VIP
VIP
Zpráv
299
Bodů
454
Místo
p.getLocation();
Servery
p.getServer();
Za toto si snad ani nemůžeš nechat zaplatit. ‍ :rolleyes:

Jednoduše jdi do nastavení tska a zapni si Advanced permissions system:
View attachment 1692
Pak si skoč do práv na serveru, otevři si groupku třeba Hl. Helper a ve vyhledávání si najdi add.
View attachment 1693
Mělo by ti to najít dvě permisse:
i_group_member_add_power - Jak velkou pravomoc má groupka na nahazování ostatních rolí
i_group_needed_member_add_power - Jak velkou pravomoc potřebují jiné groupky, aby ji mohli nahodit

Úplně stejně to funguje u permissi i_group_member_remove_power a i_group_needed_member_remove_power, které určují práva na odebírání groupek.

Snad si to pochopil, kdyby ne, tak napiš. ;)
2 kilča a nastavil bych mu celé tsko :D