Ukázkový server

Status
Zamknuto

FluffyFlu_

Člen
Zpráv
10
Bodů
47
Servery
Ukázkový server - play.ukazkovyserver.eu
Čauko!
Rád bych Vás pozval na Ukázkový server!

Co to je?
Projekt Ukázkový server je zaměřen převážně pro méně zkušené majitele MC serverů. Projekt nabízí i interakci s ukázkovými pluginy. Díky tomuto může majiteli projekt usnadnit volbu koupě daného pluginu. Jak je již zmíněno výše, cílem tohoto projektu je pomoci s rozhodnutím výběru a následné koupě pluginu tím, že je případnému zájemci představíme a nabídneme možnost si pluginy do detailu odzkoušet. Toto platí nejen pro placené pluginy, ale i pro neplacené.

Zkrátka chceme poskytnout pomocnou ruku méně zkušeným majitelům MC serverů, ale i těm zkušenějším, kteří se rozhodují o koupi nějakého pluginu. Máme navázanou spolupráci s některými vydavateli placených pluginů (a ještě s jedním velice-milovaným hostingem :v) a ty se brzy objeví na serveru. To znamená, že vám můžeme usnadnit výběr! Na našem serveru si můžete totiž pluginy přímo vyzkoušet v praxi. A nejen to, nabízíme taky obsáhlé návody na naší wiki stránce!

To není vše! V rámci VIP předplatného totiž poskytujeme i výhody, a to jak na serveru, tak ale i mimo server! O co se jedná? Nabízíme české překlady a konfigurace k pluginům, které u nás na serveru naleznete! To znamená, že vám odpadá nutnost překládat plugin, a pokud nejste příliš nároční, tak plugin už je vám nakonfigurován tak, aby jeho používání bylo co nejpohodlnější! A nebo si ho můžete poté přizpůsobit, ať už s naší pomocí (součástí VIP je i prioritní podpora!) nebo dle návodů na naší wiki stránce! Zkrátka přijď k nám na server a přesvědči se sám!

IP adresa: play.ukazkovyserver.eu
Web: Wiki: Discord server:
Na naší wiki nalezneš návody na pluginy.


 
Status
Zamknuto
Top