Vyřešeno VIP prikazy na ine servery

Status
Zamknuto
Zpráv
8
Bodů
62
Servery
- - - - - - - - -
Dobrý deň chcel by som sa opýtať či by šlo dajak urobiť, že, keď si niekto kúpi vip, aby to poslalo príkaz aj na iný server, pretože, čo mám McU tak si síce nastavím vip, že to pošle napr na lobby ten príkazy na nastavenia vip, ale potom, keď chcem, aby, aj urobilo to príkaz, aj na survivalu tak to mám urobiť ako ?. Neviete mi poradiť na to nejaký plugin alebo niečo také cez, čo by som to urobil, pretože by som potreboval urobiť, žeby, keď si to kúpia to vip tak normálne im to nastaví práva, ale potom už neviem, ako urobiť, aby to poslalo príkaz aj na survival a urobilo by to príkaz "eco give". Napr ak sa chápeme budem rad za každú pomoc :)

Zpráv
214
Bodů
379
Místo
Brno
Dobrý den,
máte server u hostingu Hicoria.com? Protože číselná IP adresa serveru mc.style-playz.eu který máte v políčku servery není hostován u Hicorie.

Zpráv
8
Bodů
62
Servery
- - - - - - - - -
ach....

---- Automaticky sloučená zpráva ----

teraz som to riešil s lupe

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Dobrý den,
máte server u hostingu Hicoria.com? Protože číselná IP adresa serveru mc.style-playz.eu který máte v políčku servery není hostován u Hicorie.
Ano mám u HIC server

Poslední změna:

xNullified

Elita
Zpráv
64
Bodů
234
@Lupe Můžeš prosím potvrdit? RDNS ukazuje na " O V H" a to není zrovna něco, od čeho by Hic, pokuď vím, brala servery, díky

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 562
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Tato IP patří pod "TCPShield", což je krytí IP adres a zároveň AntiDDOS. Byly mi dodány screeny dokazující hostování u hicorie, server je v pořádku.

Status
Zamknuto