VLASTNÍ MODPACK

Hopik10

Profesionál
Zpráv
1 252
Bodů
1 183
Servery
p.getServer().getLocation().getWorld();
Dobrej den,

Chci se zeptat, mám v plánu koupit server pro kamarády na modpack Roguelike and Dungeons, a chci se zeptat jestli to tam nějak půjde nahrát nebo ne.

Hopik10

Profesionál
Zpráv
1 252
Bodů
1 183
Servery
PORADÍ někdo nebo jak?

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 955
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, chovejte se slušně.
Momentálně není kapacita na nové Minecraft servery, takže funkčnost modpacku nemohu vyzkoušet. Funkčnost tedy v tuto chvíli nemohu zaručit. Můžete si ovšem zakoupit MC: Ultimate, na kterém Vám modpack půjde, pokud se budete řídit návodem na instalaci modpacku.

Hopik10

Profesionál
Zpráv
1 252
Bodů
1 183
Servery
Dobrý den, chovejte se slušně.
Momentálně není kapacita na nové Minecraft servery, takže funkčnost modpacku nemohu vyzkoušet. Funkčnost tedy v tuto chvíli nemohu zaručit. Můžete si ovšem zakoupit MC: Ultimate, na kterém Vám modpack půjde, pokud se budete řídit návodem na instalaci modpacku.
No nevím, jestli to chci kupovat a zkoušet, potřeboval bych někoho kdo mi pomůže jak to tam nahrát, jelikož modpack jsem nikdy nenahrával.

RTV4

Elita
Zpráv
228
Bodů
304
Místo
eRTéVéčkov
Servery
GoodCraft.cz
(89.203.249.102)

(SkyFun (mimo VPSko) ms21.hicoria.cloud:25715)
No nevím, jestli to chci kupovat a zkoušet, potřeboval bych někoho kdo mi pomůže jak to tam nahrát, jelikož modpack jsem nikdy nenahrával.
Dobrý den,
s čím přesně máte problém? A prosím nepoužívejte tolik capslock, (změnil bych název topicu aby nebyl capslockem (mění se stejně jako se zamyká)).