Vyřešeno Vlastní forge

Status
Zamknuto

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
89.203.250.112:20000
Dobrý večer,

jak nahraji svou verzi Forge, potřebuji forge-1.12.2-14.23.5.2768, kterej v nabídce není. Jak ho nahraji na svůj server?

Díky..

tomikcz987

Elita
Zpráv
288
Bodů
379
Místo
Windows 10
Servery
ERROR: NULL
Stačí stáhnout instalační program na Forge a zapnout na tvém pc. Měla by tam být možnost vytvořit server a pak by se někde měl vytvořit forge a vanilla servery oba dej na mc ult. a zapni ten forge server

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Stačí stáhnout instalační program na Forge a zapnout na tvém pc. Měla by tam být možnost vytvořit server a pak by se někde měl vytvořit forge a vanilla servery oba dej na mc ult. a zapni ten forge server
I tak mi to nejde a hází to chyby, jde to vůbec nahrát dle sebe, nebo pouze to, co má Hicorie v nabídce.

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 790
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý večer, MC Ultimate je služba, na které si můžete nahrát vlastní server.jar. Pokud jste ho tedy nahrál a server Vám vypisuje chyby, pošlete je sem do code, abychom viděli, jaké jsou a případně je mohli vyřešit.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Dobrý večer, MC Ultimate je služba, na které si můžete nahrát vlastní server.jar. Pokud jste ho tedy nahrál a server Vám vypisuje chyby, pošlete je sem do code, abychom viděli, jaké jsou a případně je mohli vyřešit.
Absolutně se v tom nevyznám, ale nenačetli se mi 4 mody, protože server má načteno 49 modu a já v modpacku 53, nevidíte někdo chybu v těch 4 modech? :D Děkuji.

Bolin

Elita
Zpráv
175
Bodů
199
Na serveru můžeš mít min módu, protože módy jako not enough items, mininimapa, investory tweaks se na server nenahrávají. Jsou to client módy.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Na serveru můžeš mít min módu, protože módy jako not enough items, mininimapa, investory tweaks se na server nenahrávají. Jsou to client módy.
Vždy když se snažím připojit, tak mě to vykopne za Fatal missing registry entries, co to znamená? Xd

Status
Zamknuto