Vložení obrázku do místnosti

Status
Zamknuto

CzechRepublic98

I <3 Airbus.
Zpráv
212
Bodů
312
Zdravím,

dnes si ukážeme jak do místnosti na našem TeamSpeak serveru vložit obrázek. Připojíme se tedy na náš TS server a klikneme na místnost pravým tlačítkem myši, kde pak dáme "Edit channel".

V editaci místnoti najdeme "Description", který nás pro tento návod bude zajímat.

Teď si najdeme nějaký ten obrázek. Půjdeme na google obrázky. (https://www.google.cz/imghp)
Do vyhledávání napíšeme nějaké to téma. Já si pro tento návod zvolil AFK nebo-li Away From the Keyboard.

Najdeme si tam tedy nějaký obrázek, já si vybral tento:

Na pravé straně od obrázku byl mělo být takové "menu" kde je tlačítko "Zobrazit obrázek" - na to klikneme.

Po načtení stránky by jsme měli mít v horní části URL adresu (link). Ten si musíme celý zkopírovat.

Pak už jen vložíme do "Description" POZOR! před link musíme dát [ img ] a za [ /img ] - bez mezer. (nezapomeňte, že součástí URL adresy je přípona (.png, .jpeg, apod.))

Místnost tedy uložíme a po pár vteřinách by měl být obrázek načten. Já jsem si vybral obrázek větší velikosti a proto je o něco větší než by měl být.

Doufám, že Vám návod pomohl. Kdybyste měli nějaký problém neváhejte mi napsat SZ/PM. :)

Status
Zamknuto