webhosting na server

Lowyak

Člen
Zpráv
45
Bodů
67
Servery
ms29.hicoria.com:27135
Zdravim, udělal sem si webhosting přes hicorii na můj mc server a nějak to nejde, kliknu na doménu a vyjede mi prázdná obrazovka a tam jen napsáno :Vitejte na vasem web prostoru. , nevím jak se stím dělá, chtěl sem si tam nainstalovat ten wordpress přes ten návod co tu je to Inštalacia wordpressu, a nejde mi to vůbec, zkopiroval sem všechny soubory wordpressu a dal do ftp a stejně to nejde, nevim jak to teda udělat, btw: ten wordpress tam chci jelikož stím umím, ale nevím jak to nainstalovat tam. Děkuji za odpovědi

tadysek

Elita
Zpráv
168
Bodů
289
Servery
mc.basicgame.eu
Udělal jsi to že když ti přišel email o založení webhostingu tak jsi zkopíroval tu adresu a dal ji do A dns zaznamu s jmenem *

Lowyak

Člen
Zpráv
45
Bodů
67
Servery
ms29.hicoria.com:27135
Vůbec nevím co kam mám dát, přišlo mi to na email, ale nevím co mam udělat, udělal sem jen to že jsem si ty veci:

Hostitel: webhosting.hicoria.com
Uživatelské jméno: web_*******
Heslo: MI8*****

tak sem si je dal do ftp, přihlasil sem se, stáhl sem si wordpress přes wordpress.org a ty veci z wordpress složky sem si všechny vložil do té ftp, a nevím co mám teda dělat, jestli sem to udělal dobře nebo špatně, popř.co mám ještě udělat.

A do jakého DNS záznamu ?

A ten hosting mám zdarma, nemám žádnou doménu, mam to od hicore - www.jmenowebu.smsmc.net