Wordpress

Lowyak

Člen
Zpráv
45
Bodů
67
Servery
ms29.hicoria.com:27135
Zdravím, nainstalovat sem si wordpress na webhosting od Vás podle návodu na Wiki, ale když jdu na ten web tak mi to tam napíše toto : Váš server používá PHP verze 5.5.38-1~dotdeb+7.1, ale WordPress 5.2.2 vyžaduje alespoň 5.6.20. nevíte co stím?

Dvojité V

Zakladateľ a Hlavný Developer projektu Dynasti
Zpráv
110
Bodů
254
Místo
Slovensko
Servery
zatiaľ žiadne
Dobrý deň,
Potrebuješ novšiu verziu PHP než máš takže aktualizovať PHP aspoň na 5.6.20, stačí čítať s porozumením.

Lowyak

Člen
Zpráv
45
Bodů
67
Servery
To sem nějak pochopil ale nevím jak to aktualizovat, poradíte mi prosim ?

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 790
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, PHP aktualizovat nemůžete, protože se jedná o webhosting u nás a my ho neaktualizujeme záměrně z důvodů, že na něm běží weby zákazníků a aktualizací bychom jim mohli weby znepřístupnit. Můžete zkusit nainstalovat starší verzi WordPressu.

Lowyak

Člen
Zpráv
45
Bodů
67
Servery
Dobře, už mi to jde, mam to zprovozněné, nevíte jen jak tam dát češtinu?, mám to celé anglicky, a v nastavení jde jen angličtina.

Dvojité V

Zakladateľ a Hlavný Developer projektu Dynasti
Zpráv
110
Bodů
254
Místo
Slovensko
Servery
zatiaľ žiadne
Dobrý deň,
Pokiaľ si neinštaloval rovno WP s CZ tak si musíš stiahnuť balíček CZ a nahrať ho do FTP do zložky wp-content/languages potom v hlavnom adresári si otvoríš wp-config.php a tam zmeníš riadok
Kód:
define ('WPLANG', 'en_GB');
na
Kód:
define ('WPLANG', 'cs_CZ');
avšak ak máš WP verziu 4.0 a vyššie tak sa to robí v administrácií: Settings > General > Site Language.