Vyřešeno Zalagovaný server

Status
Zamknuto

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
89.203.250.112:20000
Hezký den přeji,

i přesto, že mi ukazuje statistika, že CPU má vytížení cca 30%, RAMky jsou využity z poloviny a v konzoli vyskakuje furt

Kód:
[17:46:21] [Server thread/WARN] [minecraft/MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2474ms behind, skipping 49 tick(s)
Laguje se i stylem, že když vytěžím dirt, tak spadne někdy za cca sekundu, když napíšu zprávu do chatu, tak až po sekundě se odešle. Internet mám v pořádku.

Čím to může být?..

824

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
814
Bodů
1 093
Místo
Praha
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

doporučuji využít Spigot místo CraftBukkitu.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Eh, to je ale vlastní modpack a mám tam i spongeforge kvůli toho, at fungují pluginy.

tomikcz987

Elita
Zpráv
288
Bodů
379
Místo
Windows 10
Servery
ERROR: NULL
u spongeforge jsou asi timings tak skus /timings on a hrát a po pár minutách /timings paste a poslat odkaz

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
u spongeforge jsou asi timings tak skus /timings on a hrát a po pár minutách /timings paste a poslat odkaz
Žádný takový command nevidím ... Jsou ty lagy způsobené tím, co se vypisuje neustále v konzoli? Tím myslím to
Kód:
[17:46:21] [Server thread/WARN] [minecraft/MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2474ms behind, skipping 49 tick(s)

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 333
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Servery
mc.fightfield.eu
ts3.fightfield.eu
Dobrý den.
Pokud máte na serveru mody, nemůžete ho provozovat na 1524MB ram. Dejte si víc.

tomikcz987

Elita
Zpráv
288
Bodů
379
Místo
Windows 10
Servery
když to zapneš /sponge timings on tak to začne sbírat data co zatěžuje server a po nějaký době napíšeš /sponge timings paste tak ti to dá odkaz do chatu na jeden web kde jsou výsledky a ty dáš pak sem

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
když to zapneš /sponge timings on tak to začne sbírat data co zatěžuje server a po nějaký době napíšeš /sponge timings paste tak ti to dá odkaz do chatu na jeden web kde jsou výsledky a ty dáš pak sem

Teď je ale server přetížen na 118% CPU, tak je asi třeba zvýšit CPU.. nemám absolutně žádnou představivost kolik CPU je třeba pro klidné hraní.. Mám nastaveno aktuálně 3..

tomikcz987

Elita
Zpráv
288
Bodů
379
Místo
Windows 10
Servery
Teď je ale server přetížen na 118% CPU, tak je asi třeba zvýšit CPU.. nemám absolutně žádnou představivost kolik CPU je třeba pro klidné hraní.. Mám nastaveno aktuálně 3..
Netuším v odkazu je že nejvíc zatěžuje generování světů ale bude to asi množstvím modů co tam je

GamerSK

Veterán
Zpráv
38
Bodů
147
Ak chceš prevádzkovať rozsiahlejší modpack počítaj s tým, že budeš potrebovať min. 4GB ram pre plynulý chod.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Ak chceš prevádzkovať rozsiahlejší modpack počítaj s tým, že budeš potrebovať min. 4GB ram pre plynulý chod.
RAMky jsou zvýšeny na 6GB, jenže CPU je vždy po startu serveru přes 100% a snad po 4 hodinách to až spadne na tech 40%, ale musím fakt čekat celkem dlouho :D Problém bude v tom CPU spíše ne?

GamerSK

Veterán
Zpráv
38
Bodů
147
To že je CPU na 100% nemusí znamenať, že server seká. Stále ti vypisuje log to čo si písal hore?

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
To že je CPU na 100% nemusí znamenať, že server seká. Stále ti vypisuje log to čo si písal hore?
No tak ono většinou když je na 100% tak se seká, když to nechám zchladnout na tech 50% tak je to už v pohodě, myslím si, že to určitě bude záviset na tom CPU také.

GamerSK

Veterán
Zpráv
38
Bodů
147
V tomto prípade áno. PS: Ak chceš prevádzkovať modovaný server tak si obmedz mapu, pretože aj nové načítanie chunkov môže robiť problémy.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
V tomto prípade áno. PS: Ak chceš prevádzkovať modovaný server tak si obmedz mapu, pretože aj nové načítanie chunkov môže robiť problémy.
To bych rád, nejaká rada na omezení mapy? :D

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek?
View attachment 829
Mám koupeno 6GB

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek?
View attachment 829

Poslední změna:

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 790
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, máte nastaveny 4 GB, můžete si nastavit například 5 GB nastavením -Xmx5G -Xms5G. Jakou máte view-distance? Mělo by se to ukazovat v logu při startu serveru.

Status
Zamknuto