Vyřešeno Zalagovaný server

Status
Zamknuto

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
89.203.250.112:20000
Hezký den přeji,

i přesto, že mi ukazuje statistika, že CPU má vytížení cca 30%, RAMky jsou využity z poloviny a v konzoli vyskakuje furt

Kód:
[17:46:21] [Server thread/WARN] [minecraft/MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2474ms behind, skipping 49 tick(s)
Laguje se i stylem, že když vytěžím dirt, tak spadne někdy za cca sekundu, když napíšu zprávu do chatu, tak až po sekundě se odešle. Internet mám v pořádku.

Čím to může být?..

824

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
899
Bodů
1 093
Místo
Praha
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

doporučuji využít Spigot místo CraftBukkitu.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Eh, to je ale vlastní modpack a mám tam i spongeforge kvůli toho, at fungují pluginy.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
u spongeforge jsou asi timings tak skus /timings on a hrát a po pár minutách /timings paste a poslat odkaz
Žádný takový command nevidím ... Jsou ty lagy způsobené tím, co se vypisuje neustále v konzoli? Tím myslím to
Kód:
[17:46:21] [Server thread/WARN] [minecraft/MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2474ms behind, skipping 49 tick(s)

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 383
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Servery
mc.fightfield.eu
ts3.fightfield.eu
Dobrý den.
Pokud máte na serveru mody, nemůžete ho provozovat na 1524MB ram. Dejte si víc.

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
336
Bodů
429
Místo
<p@player.location>
Servery
<p@player.server>
když to zapneš /sponge timings on tak to začne sbírat data co zatěžuje server a po nějaký době napíšeš /sponge timings paste tak ti to dá odkaz do chatu na jeden web kde jsou výsledky a ty dáš pak sem

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
když to zapneš /sponge timings on tak to začne sbírat data co zatěžuje server a po nějaký době napíšeš /sponge timings paste tak ti to dá odkaz do chatu na jeden web kde jsou výsledky a ty dáš pak sem

Teď je ale server přetížen na 118% CPU, tak je asi třeba zvýšit CPU.. nemám absolutně žádnou představivost kolik CPU je třeba pro klidné hraní.. Mám nastaveno aktuálně 3..

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
336
Bodů
429
Místo
<p@player.location>
Servery
<p@player.server>
Teď je ale server přetížen na 118% CPU, tak je asi třeba zvýšit CPU.. nemám absolutně žádnou představivost kolik CPU je třeba pro klidné hraní.. Mám nastaveno aktuálně 3..
Netuším v odkazu je že nejvíc zatěžuje generování světů ale bude to asi množstvím modů co tam je

GamerSK

Veterán
Zpráv
56
Bodů
187
Ak chceš prevádzkovať rozsiahlejší modpack počítaj s tým, že budeš potrebovať min. 4GB ram pre plynulý chod.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
Ak chceš prevádzkovať rozsiahlejší modpack počítaj s tým, že budeš potrebovať min. 4GB ram pre plynulý chod.
RAMky jsou zvýšeny na 6GB, jenže CPU je vždy po startu serveru přes 100% a snad po 4 hodinách to až spadne na tech 40%, ale musím fakt čekat celkem dlouho :D Problém bude v tom CPU spíše ne?

GamerSK

Veterán
Zpráv
56
Bodů
187
To že je CPU na 100% nemusí znamenať, že server seká. Stále ti vypisuje log to čo si písal hore?

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
To že je CPU na 100% nemusí znamenať, že server seká. Stále ti vypisuje log to čo si písal hore?
No tak ono většinou když je na 100% tak se seká, když to nechám zchladnout na tech 50% tak je to už v pohodě, myslím si, že to určitě bude záviset na tom CPU také.

GamerSK

Veterán
Zpráv
56
Bodů
187
V tomto prípade áno. PS: Ak chceš prevádzkovať modovaný server tak si obmedz mapu, pretože aj nové načítanie chunkov môže robiť problémy.

naikyy_

Člen
Zpráv
32
Bodů
52
Servery
V tomto prípade áno. PS: Ak chceš prevádzkovať modovaný server tak si obmedz mapu, pretože aj nové načítanie chunkov môže robiť problémy.
To bych rád, nejaká rada na omezení mapy? :D

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek?
View attachment 829
Mám koupeno 6GB

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek?
View attachment 829

Poslední změna:

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 885
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, máte nastaveny 4 GB, můžete si nastavit například 5 GB nastavením -Xmx5G -Xms5G. Jakou máte view-distance? Mělo by se to ukazovat v logu při startu serveru.

Status
Zamknuto