Nové příspěvky na profilu

Je super že hicoria přidala možnost změnit server na Tuinity nebo Yatopia. Chtělo by to ještě přidat Fabric, když je v listu i Forge. A taky nezkušeným uživatelům přidat menší varování, že je lepší použít spigot nebo paperspigot než craftbukkit
H
Hexy2004
Mně se spíše líbí jak na to Hero, White ani Lupe nedali reakci a beztak se stejně zasmáli :D
jakubcze_
jakubcze_
(má domněnka) Zůstávají na Hicorce, protože dostávají free kredity měsíčně a na účtech mají tísíce kreditů.
H
Hexy2004
Ne asi :D
Kam mě zmizel příspěvek, že mi zmizel příspěvek, že je rok 2022? :(
W
Whitehouse
Tam, kam zmizí i tento :D
H
Hexy2004
To nemůžete!!!!
tomikcz987
tomikcz987
Kam mě zmizel příspěvek, že mi zmizel příspěvek, že je rok 2022? :(
Někdo ho vymazal a následně operační systém odebral svojí informaci, kde se nachází na disku. Nyní je tam opuštěný v temnotě a nebo ho jiný příspěvky přepsaly
Kam mě zmizel příspěvek, že je rok 2021? :(
jakubcze_
jakubcze_
Legenda praví, že i tento příspěvek společně s @Hexy2004 zmizí taktéž.
RTV4
RTV4
Hmm, ten mi nepřišel, že by porušoval pravidla.
Je vtipné, že do té soutěže jsem se zatím a to už 3 dny po vydání účastnil jen já :D
RTV4
RTV4
Já to plánuji.
Dobrý den,
pište své otázky do správných kategorií, např. věci ohledně Minecraftu nepište do kategorie fórum (+ v nadpisu (Minecraft server)), ale pište to do kategorie Minecraft.
jakubcze_
jakubcze_
Pane, vy jste nám ale důležitý.
RTV4
RTV4
Rady jsou důležité.
Pomůže to těm co to budou hledat a @LUKY00010 si ušetří čas při psaní “(Minecraft Server)”.
Pracovní nasazení, to je když si koupíte nový telefon, abyste mohli testovat mobilní hru, kterou vyvíjíte, a nemuseli do toho nutit kamarády.
H
Hexy2004
Moc nerozumím významu této určitě velmi významné věty :ú
Y
Yoshino
@Hexy2004, ze si kupila novy mobil, aby mohla testovat vlastnu hru a nemusela do toho testovania nutit kamaratov.
Nepište názvy topiců CAPSLOCKEM, vypadá to pak zvláštně když je celý název jen velkými písmeny, toto není YT kde je potřeba zvýraznění.
Vytvářím PC hru v Unity. Pokud by někdo chtěl vědět více informací a dostávat průběžné informace o postupu, napište mi PM.